Про наш досвід та сьогодення

Впродовж періоду існування Група Стратегічних та Безпекових Студій втілювала міжнародні проекти, здіснювала дослідження, організовувала міжнародні конференції та «круглі столи», проводила конкурси для журналістів, публікувала Аналітичні доповіді та монографії.

Серед найбільш значущих – проекти з питань регіональної безпеки у Чорноморському регіоні та регіоні Центральної і Східної Європи, Придністровського врегулювання, оцінки виконання Плану дій Україна – НАТО, Східного партнерства, єропейської енергетичної безпеки; конференції з питань українсько-німецьких відносин, ролі української меншини у Молдові, трансатлантичного ринку озброєнь. Також, ми маємо досвід проведення конференцій у регіонах України та закордоном.

Серед структур, що підтримували наші проекти та ініціативи Міжнародний фонд «Відродження», Фонд Сорос-Молдова, Фонд «Відкрий Україну» та Фонд Віктора Пінчука, GTZ, Посольство Республіки Польща в Україні, Посольство Словаччини в Україні, Міністерство закордонних справ Республіки Польща, Центр інформації та документації НАТО, Офіс зв’язку НАТО в Україні, Національний демократичний інститут, Фонд ім. Фрідріха Еберта тощо.

Крім того, Група Стратегічних та Безпекових Студій виступала партнером Франкфуртського інституту досліджень миру (Німеччина) у ході трьохрічного міжнародного проекту «Імідж демократичного солдата» – за підтримки «Volkswagen Stiftung» та виступає партнером Міжнародного центру демократичних перетворень (Угорщина) у двохрічному проекті «Досвід Вишеградської четвірки для Західних Балкан та держав Східного партнерства» (за підтримки «EEA grants», «Norway Grant Mechanism» та Вишеградського фонду).

Наші експерти – гості Радіо ВВС, Радіо «Свобода», Української редакції Польського радіо, Радіо «Ера»,  «5 каналу» та TVi. Нас друкують у тижневику «Дзеркало тижня», газеті «День», журналах «Політика і час», «Європа», «Центральна Азія та Кавказ», «Стратегічна панорама», інтернет-виданнях.

Експерти Групи стратегічних та безпекових студій – постійні учасники міжнародних форумів з проблем європейської та регіональної безпеки, трансатлантичного діалогу, політики партнерства та розширення тощо.

Група Стратегічних та Безпекових Студій також бере участь у діяльності мереж громадських організацій, зокрема входить до Чорноморської миротворчої мережі, Ініціативи розмаїття, Мережі партнерства «Україна – НАТО».

Коментарі та пінги закриті.

Коментарі закриті.